RUBBER DUCK

Kopenhaglı tasarımcı Eik Braun Ottosen’in buluşu olan ,yenilikçi çizgisi ve detaylardaki bütünlüğü ile göze çarpan Rubberduck botlar ve ayakkabılar,kendini eskinin modernize edilerek yeniye yansıması olarak tanımlıyor. ‘Rahatça kullanabilirim’ hissi yaratan Rubberduck ürünlerinin kalitesi, fonksiyonelliği, yenilikçi tasarımı,konforu ve sağlamlığı en önemli karakteristik özellikleri arasında yer alıyor.

Birbirinden farklı model ve renk çeşitliliği ile Türk tüketicisi ile buluşan Rubberduck bot ve ayakkabıları stil sahibi kişilerin tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

DÜNYADA RUBBER DUCK

Los Angeles’da doğan marka çok kısa bir süre içinde bir dünya trendi haline geldi. Paris Hilton, Lindsay Lohan,Sienna Miller ve Hillary Duff gibi dünyaca ünlü starların tercihi olarak ünlenen Rubberduck ayakkabı ve botlar gün geçtikçe moda dünyasında daha da ses getiriyor.

Sosyal sorumluluk projelerine destek olması ile de adından sıkça söz ettiren marka, www.rubberduckbrand.com adresinden satışa sunduğu minik plastik ördeklerin tüm gelirini de Bangladeşli kadınların yararına bağışlıyor.

NEREDEN ALABİLİRİM?