MBT

MBT ile Sağlıklı Adımlar Atın!

MBT, 1996 yılında doğal dengesizliğin sağlığa olan faydalarını keşfettiğimiz zaman doğdu. Paris Hilton, Al Pacino, Sylvester Stallone, Salma Hayek gibi ünlülerin gün boyu ayaklarından çıkarmadığını ve buna bağlı olarak daha sağlıklı bir hayat sürdüklerini biliyor muydunuz? Vücudu eğiten stil ayakkabı MBT; Boyner, YKM, Divarese, Kipling mağazaları, Bayramoğlu mağazaları, Aksoy Ortopedi mağazaları ve online olarak da zizigo.com ve boyner.com.tr’de satışa sunulmaktadır.

1996 yılında, Masai kabilesinin düz olmayan zeminde çıplak ayak yürüme stillerinden esinlenerek yaratılan MBT, insan vücudunun modern şehir yaşamı için yaratılmadığını iddia ediyor. Düz ve sert yüzeylerde yürüdükçe insan vücudunda baş gösteren ağrı ve problemleri, ayakkabının tabanının tasarımıyla çözen MBT, yumuşak ve engebeli bir zeminde yürüyormuşçasına etki ederek faydalarını gösteriyor. 1996 yılında ortaya çıkışından bu yana MBT, 20’si bağımsız bilimsel dergide yayımlanmış olan 40’dan fazla bilimsel çalışmayla iddiasını destekleyebilen, tek fizyolojik ayakkabıdır.

MBT günlük yaşamınızın her alanında aktif ve sağlıklı bir yaşam stili sağlıyor. MBT bir ayakkabı değildir. Dünya etrafındaki insanlara daha sağlıklı bir hayat sağlamak için onlara yardım eden etkin bir egzersiz aracıdır. MBT, yürürken ve ayakta dururken kasların eğitimi ve aktivasyonu vasıtasıyla güçlü bir vücut inşa etmeye yardımcı oluyor. Bunu yaparak fiziksel ağrılar ve acıların önüne geçmiş oluyor. Bunların yanında vücuda daha birçok yararı olan MBT kalorilerin yakılmasına vesile olup, kilo vermeye yardımcı oluyor.

NEREDEN ALABİLİRİM?