HAVAIANAS

Havaianas’lar dünyanın en kaliteli ve en tanınmış flip flop’ları!

Hollywood yıldızlarının terliği olarak bilinen ve parmak arası terliği plajlardan sokağa taşıyan Brezilya markası Havaianas gizli bir formülle üretiliyor.

1962 yılında Japon Zori sandallarından esinlenerek hammaddesi yüzde 100 kauçuk olarak hazırlanan doğal, rahat, dayanıklı flip flop’lar, 1965 yılında Havaianas ismiyle üretilmeye başladı. Birçok Hollywood ünlüsünün birinci tercihi olan, Oscar ödül gecesine özel tasarladığı ürünleriyle tüm yıldızların ayaklarını süsleyen, ayrıca corner ve bayileri ile iddialı bir şekilde büyüme gösteren Havaianas, dünyada onbinlerce noktada satışa sunuluyor.

Havaianasların mükemmelliği gizli kauçuk formülünden kaynaklanıyor. Bu reçete flip flop’ların yumuşak, hafif ve dayanıklı olmasını sağlıyor. Ve bu Havaianas’ların diğer tüm flip floplardan farklı olmasını sağlıyor.

Bugün aralarında Saks Fifth Avenue, Galleries La Fayatte, Harrods, Bon Genie gibi satış noktalarının bulunduğu 70 ülkede toplam 200 milyon çift Havaianas satılıyor.

Dünyada günde ortalama 545,000 çift Havaianas satılıyor

Tüm Hollywood starlarının vazgeçemediği Havaianas flip flop’lar David-Victoria Beckham,Kim Kardashian, Paris Hilton, Jennifer Lopez, Madonna, Ronaldo,Blake Lively gibi yıldızların da ilk tercihi.

NEREDEN ALABİLİRİM?