HAVAIANAS

Havaianas’lar dünyanın en kaliteli ve en tanınmış flip flop’ları!

Hollywood yıldızlarının terliği olarak bilinen ve parmak arası terliği plajlardan sokağa taşıyan Brezilya markası Havaianas gizli bir formülle üretiliyor.

1962 yılında Japon Zori sandallarından esinlenerek hammaddesi yüzde 100 kauçuk olarak hazırlanan doğal, rahat, dayanıklı flip flop’lar, 1965 yılında Havaianas ismiyle üretilmeye başladı. Birçok Hollywood ünlüsünün birinci tercihi olan, Oscar ödül gecesine özel tasarladığı ürünleriyle tüm yıldızların ayaklarını süsleyen, ayrıca corner ve bayileri ile iddialı bir şekilde büyüme gösteren Havaianas, dünyada onbinlerce noktada satışa sunuluyor.

Havaianasların mükemmelliği gizli kauçuk formülünden kaynaklanıyor. Bu reçete flip flop’ların yumuşak, hafif ve dayanıklı olmasını sağlıyor. Ve bu Havaianas’ların diğer tüm flip floplardan farklı olmasını sağlıyor.

Tüm dünyada flip flop rüzgarları estiren, Hollywood yıldızlarının ayaklarını Havaianas konforu ile buluşturup plajlardan sokaklara taşıran ve her sezon birbirinden farklı modelleri ile bağımlılık yaratan Havaianas, bay ve bayan koleksiyonuna flip flop'un yanısıra 80'li yıllara imzasını atan ünlü bez ayakkabı “Espadril” i de kattı.

Kauçuk tabanı sayesinde şık ayakları konforla buluşturan Havaianas, aynı kauçuk malzemeyi espadriller için de kullanarak ayaklardaki konforu devam ettiriyor. Ve Havaianastan bir yenilik daha, sadece yazın değil yağmurlu havalarda da yaz ruhunu hissedeceğiniz yağmur çizmeleri havaianasın bir sürprizi.

DÜNYADA HAVAIANAS

Dünyada 70 farklı ülkede faaliyet gösteren ve yılda 200 milyon adet satış gerçekleştiren Havaianas, bay – bayan modelleri dışında, swarowski taşlı fantezi modelleri ve tüm yaş grubu çocuklar ve bebekler için üretilen özel tasarımlı flip flop’larla sektördeki öncülüğünü Türkiye’de de sürdürüyor.
Bugün aralarında Saks Fifth Avenue, Galleries La Fayatte, Harrods, Bon Genie gibi satış noktalarının bulunduğu 70 ülkede toplam 200 milyon çift Havaianas satılıyor.
Dünyada günde ortalama 545,000 çift Havaianas satılıyor

Tüm Hollywood starlarının vazgeçemediği Havaianas flip flop’lar David-Victoria Beckham,Kim Kardashian, Paris Hilton, Jennifer Lopez, Madonna, Ronaldo,Blake Lively gibi yıldızların da ilk tercihi.

WHERE CAN I GET?